У чеському місті Рачіце завершився перший етап Кубка світу сезону 2022 з веслування на байдарках і каное. Тернополянка Іванна Дяченко здобула перемогу у фіналі "В" в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів. Про це Суспільному розповіла речниця Тернопільської міської ради Мар'яна Зварич.

За її словами, спортсменка увійшла до десятки кращих спортсменок у світовому спринті.

"Іванна є вихованкою Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 імені Юрія Горайського. Вона вперше після успішних виступів у юнацькому спорті бере участь у змаганнях серед еліти світового веслування. Це – відмінний результат тернополянки".

На першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное перемогла тернополянка

Всього Національна збірна Україна з веслування на байдарках і каное на першому етапі кубка світу "Canoe Račice" здобула шість медалей: три "золотих", дві "срібних" та "бронзу", повідомила речниця.