На півночі Нігерії натовп до смерті закидав камінням студентку за те, що вона нібито опублікувала блюзнірську заяву проти пророка Мухаммеда.

Про це повідомляє CNN з посиланням на місцеву поліцію.

У повідомленні поліції йдеться, що Дебору Якубу, яка навчалася в школі міста Сокото на північному заході Нігерії, оточили однокурсники та закидали камінням.

У Нігерії студентку забили камінням і спалили через "богохульство"

"Студенти силою вивели жертву з кімнати, де вона була схована шкільною владою, вбили її та спалили будівлю", - сказав речник поліції Санусі Абубакар.

Губернатор штату Сокото Аміну Тамбувал видав наказ про закриття школи та доручив Міністерству вищої освіти та службам безпеки розслідувати інцидент.

На відео, яке поширилося в соціальних мережах, видно групу молодих людей, які кидають камінням і б’ють палицею нерухому вже дівчину. Після убивства нападники спалили тіло жертви. 

Двох людей у цій справі вже заарештовано, інших підозрюваних, які фігурують на відео, розшукують. 

Цей інцидент може посилити міжконфесійну напругу в країні, яка в основному розділена за релігійними ознаками, причому більшість на півночі становлять мусульмани, а переважно в країні проживають християни.

Нагадаємо, у березні цього року в Саудівській Аравії стратили 81 засудженого до смертної кари за різноманітні злочини, пов'язані з тероризмом. Це найбільш масова страта в сучасній історії цього ісламського королівства.

Читайте також:

У рамках шаріату: які закони будуть діяти в Афганістані і чим це загрожує місцевим жителям

Четверо хлопців задушили та обезголовили дівчину заради ритуалу збагачення

У Нігерії утилізували понад мільйон пожертвуваних доз COVID-вакцини AstraZeneca: причина

Джерело