У селі Городське Коростишівської громади відбулася молитва за перемогу та мир в Україні. Це спільний захід культурно-мистецького центру "Поліська хата" та обласної філармонії імені Святослава Ріхтера. Про це Суспільному розповіла співорганізаторка мистецької події Інна Величко.

За її словами, молилися за перемогу та мир в Україні жителі села Городське та переселенці.

"Захід допоміг людям зустрітися, поспілкуватися, поділитися радощами, можливо, горем, об'єднатися, згадати минулі часи", – каже Інна Величко.

У селі Городське на Житомирщині помолилися за перемогу та мир в Україні

У мистецькому заході взяли участь колективи Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера: Поліський академічний ансамбль пісні і танцю "Льонок" імені Івана Сльоти та академічна хорова капела "Орея".

"Ми стараємося підтримувати наших жителів, переселенців, наших військових піснею, словом, традиційною українською музикою", – каже художній керівник Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок" Євген Пихтін.

"Багато людей кажуть: "Війна – маємо воювати". Але ми, працівники філармонії, люди творчі. Ми маємо підносити культуру і допомагати людям. Ми, як антистрес, у нинішній важкій ситуації", – каже соліст академічної хорової капели "Орея" Олександр Яремчук.

Жителька села Городське Катерина Довгаленко, котра була свідком Другої світової війни, каже, що не думала, що доведеться переживати воєнні часи ще раз.

"Не думала, що буде війна, така страшна війна, – каже Катерина Довгаленко. – Мій онук вже вдруге воює. Перший раз у 2014 році воював, і це знову пішов воювати. І я за нього хвилююся".

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело