У соціальній мережі показали унікальну публікацію, на якій можна побачити знаменитого американського актора, улюбленця мільйонів Вілла Сміта і його маму. Актор показав, як танцює зі своєю мамою, чим зворушив серця своїх фанатів.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці «peopletalk» в Instagram.

"Починаємо Ранок з веселого танцю від Уїлла Сміта і його 85-річної мами #віллсміт", - підписаний пост в соціальній мережі.

Потрібно приділити особливу увагу такому теплому і милому відеофайлу. Легендарний актор Вілл Сміт показав свою 85-ледачу маму, яка змусила людей взятися за голову. Незважаючи на те, що вона знаходиться в далеко не молодому віці, вона відмінно і свіжо виглядає.

Багатотисячна публікацію приділила чимало уваги такому посту і ставила дуже багато відгуків під публікацією за участю знаменитості і його мами.

"Позитивна Мама, нам би дожити до таких років", "що б ми так запалювали в 85) відмінна генетика", "Ось це мама!", "Здорово, так настрій підняли. Цінуйте батьків і проводите з ними більше часу, ці ліки від усіх хвороб", "Ну що за кайф! Обожнюю його", "краса Мама класно танцює і виглядає для своїх 85 років", " прекрасне відео!", "Обожнюю його", "які вони класні", "красунчики !!!! А мама просто тільки у такий крутий мами міг бути такий чудовий син", "їй точно 85??? Виглядає на 65! Super!", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Також портал "Znaj" писав, що Лису дочку Уїлла Сміта прийняли за Тіматі.

Джерело