У нульових актриса Ханна Мюррей була зіркою одного з головних підліткових серіалів "Молокососи". Її героїню відразу ж полюбили мільйони, і співпереживали її непростій долі, але при цьому романтизували її проблеми і мріяли жити так само.
 

Кожному герою серіалу "Молокососи" була виділена ціла серія, в якій розповідалася історія його життя. Тут порушувалися проблеми, з якими школяреві доводиться боротися. Однією з перших глядачі дізналися історію Кессі, яку і зіграла Ханна. Ця блондинка через неувагу батьків, поглинених вихованням молодшої дитини, довела себе до анорексії, передає "Соѕмо". 

Ханна Мюррей з серіалу

Ханна Мюррей з серіалу

У серіалі показували, як Кессі відвідує психіатричну клініку, зривається і доводить себе до булімії. Дівчина постійно обманювала оточуючих щодо свого самопочуття. Таким образам юним глядачам хотіли показати, як складно боротися з анорексією. 

Однак образ Кессі, навпаки, зачарував школярок. У момент виходу серіалу фото з актрисою Ханною Мюррей, яка зіграла дівчину, красувалися в сотнях пабліків, присвячених хворобливому схудненню.

Ханна Мюррей з серіалу

Але сама актриса явно не пропагувала хворобливу худорлявість, по якій запам'яталася багатьом глядачам. Перші зміни в її зовнішності помітили, коли в 2012 року дівчина приєдналася до "Гри престолів" і зіграла кохану кращого друга Джона Сноу Семвелла Тарлі. Вже після закінчення серіалу Ханна ще сильніше поправилася і сьогодні вже не сильно схожа на свою героїню з фільму "Молокососи". 

Ханна Мюррей з серіалу

Джерело