Відома балерина і російська акторка Анастасія Волочкова, яка прославилася через гучні скандали і всюдисущого шпагату, любить радувати свою значну армію шанувальників різними постами в соцмережі Instagram, де за нею стежить 1,2 мільйона людей.

Зовсім недавно Анастасія Волочкова знову потрапила в неприємну скандальну історію через свій буйний і явно нетверезий стан на борту літака, який летів з Мальдівських островів до Росії. Очевидці повідомляють, що балерина була п'яна і відмовлялася надіти маску. Волочкова особисто зняла весь інцидент на камеру і розмістила в Instagram.

Настю Волочкову здали

Директор балерини прокоментувала випадок і підтвердила припущення про її п'яний стан, хоча сама 45-річна зірка заперечує свою провину.

"Вона твереза не літає, тому що боїться", - заявила Світлана Герасимова, директор Волочкової.

Варто нагадати, що за попередньою інформацією, скандал стався через те, що балерина кілька годин відмовлялася надягати захисну маску, але все-таки бортпровідники змогли умовити її, і літак благополучно сів в аеропорту. По прильоту Волочкову чекали у відділенні поліції. На неї склали два протоколи: за дрібне хуліганство, а також за відсутність засобів індивідуального захисту.

Новий бойфренд балерини Сергій, який також присутній на відео, всіляко її підтримує і вважає, що потрібно вирушати до суду.

Настю Волочкову здали

Джерело