Про це йдеться в сюжеті телеканалу СК1. Відео з камер спостереження виклали в соціальні мережі самі потерпілі. Інцидент з крадіжкою овочів стався на Старий Новий Рік.

Підлітки помстилися господарям квартир, куди їх не пустили колядувати:

У будівлі тоді зламався кодовий замок на вхідних дверях, і в під'їзд міг зайти будь-хто. Крім того, в той день на поверсі потерпілого була відкрита металева решітка, і підлітки змогли підійти до дверей квартири, щоб заспівати колядку.

Але господар квартири не захотів відкривати хлопцям і слухати пісню, тому замість солодощів підлітки вирішили забрати цибулю і картоплю.

Коли власник овочів виявив пропажу, то звернувся до сусідів, а ті виклали відео з камер у соцмережі. Також жителі під'їзду припустили, що хлопці просто таким чином захотіли "напаскудити" негостинному чоловікові.

В Інтернеті малолітніх викрадачів картоплі та цибулі швидко впізнали, і підлітки після такої слави вирішили повернути овочів ще більше ніж вкрали. Однак той не прийняв ні вибачень молодих людей, ні їх підношень.

Також у Житомирі стався й інший випадок з мстивими колядувальниками. Неповнолітні колядники колотили ногами по парканах і вирвали домофон людям, які не відкрили їм двері.

За дії буйних колядувальників відповідатимуть їхні батьки, яким доведеться заплатити штраф.

Джерело