14 січня у Житомирі в приміщенні Богунського районного суду продовжують розглядати справу про вбивство семи людей. У вчиненні злочину звинувачують Анатолія Захаренка. Про це із зали судових засідань повідомляє кореспондентка Суспільного Ольга Степуренко.

Засідання, яке було призначене на 11:30 розпочалося близько 12:20. Спершу суд допитав експерта щодо роз'яснень висновків судово-медичної експертизи.

У Житомирі продовжують розгляд справи Попільнянського стрілка

ОНОВЛЕНО

13.15 – Допит експерта перервано через погане самопочуття обвинуваченого Анатолія Захаренка – йому викликали швидку. Суд оголосив перерву засідання на обід до 14 години.

Новина оновлюється...

Що відомо Розстріл у лісі: на Житомирщині чоловік убив сімох друзів. Під час розстрілу загинули нацгвардійці та колишні атовці. Орендарю ставка повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Поліція розглядає версію побутового конфлікту. Суд взяв під варту підозрюваного у вбивстві сімох людей. У цій справі поліція призначила близько двох сотень експертиз. Підозрюваного Анатолія Захаренка залишили під вартою. 5 січня підозрюваному Захаренку продовжили тримання під вартою ще на 60 діб. 4 червня люди прийшли під стіни суду та вимагали довічне ув'язнення для Анатолія Захаренка. 14 вересня у Богунському районному суді Житомира продовжили розгляд справи про вбивство семи людей. 23 листопада початку суду чекали майже дві години. 24 листопада під час обрання запобіжного заходу Анатолію Захаренку стало зле – йому викликали швидку. На судовому засіданні 25 листопада обвинуваченого Анатолія Захаренка лишили під вартою ще на 60 днів. 3 грудня суд переніс розгляд справи на 30 грудня. 30 грудня розгляд справи перенесли на 13 січня, оскільки на засідання не з'явилися потерпілі та експерти. 13 січня на судовому засіданні обвинувачений Анатолій Захаренко попросив про відвід суддів.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело