Кияни закінчують перше коло другого групового раунду з двома перемогами.

"Київ-Баскет" першим з українських баскетбольних клубів розпочав виступи в 2022 році в єврокубкових турнірах. Кияни зіграли свій останній домашній матч в другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА - суперником був німецький "Крайлсгейм".

Перед цим матчем команди здобули по одній перемозі та одній поразці у групі, тож в очному поєдинку визначали, хто закінчить перше коло на другому місці в турнірній таблиці (а далі за регламентом проходять саме дві команди).

"Київ-Баскет" трохи гірше почав гру, але ближче до кінця першої чверті кияни перехопили лідерство в рахунку - 20:16. На старті другої чверті українська команда збільшила перевагу до п'яти очок (найбільший їх відрив упродовж усього матчу). Однак ще до великої перерви німці вирівняли ситуацію в рахунку.

Кінцівка другої чверті та усю третя - залишилися за гістьми, які перед останньою 10-хвилинкою вигравали вісім очок у "Київ-Баскет". Але втримати перемогу "Крайлсгейму" не вдалося.

Заключна 10-хвилинка залишилася за "Київ-Баскетом", який уже не вперше у цьому євросезоні зробив камбек на останніх хвилинах гри. Киянам вдалося провести ривок 17:2 (!), перетворивши рахунку 55:64 на 72:66 на свою користь. І хоча на останніх секундах німці скоротили різницю, утім перевернути гру знову у них шансів не було.

В останній чверті "Крайлсгейм" не закинув багато м'ячів, а якнайкраще проявив себе гравець "Київ-Баскет" Майк Кеффі - 16 очок (з 20 усього) і статус лідера камбеку.

Зрештою, перемога "Київ-Баскета" з рахунком 73:71 - український клуб забирає надважливу домашню перемогу над прямим суперником.

Це четверта перемога в єврокубковому сезоні для "Київ-Баскет" в матчах, в яких він програвав по ходу четвертої чверті.

Кубок Європи ФІБА. Другий груповий раунд, третій тур

"Київ-Баскет" (Україна) - "Крайлсгейм" (Німеччина) 73:71 (20:16, 16:23, 14:19, 23,13)

Турнірна таблиця "Київ-Баскет" (Україна) - 5 очок (3 матчі), +9 різниця м'ячів "Реджіана" (Італія) - 4 очки (2), +5 "Крайлсгейм" (Німеччина) - 4 очки (2), -1 "Антверп" (Бельгія) - 2 очки (2), -13 Що відомо Наступний матч у Кубку Європи "Київ-Баскет" зіграє в середу, 26 січня, на виїзді в Бельгії - першу гру в Києві українці виграли. В 1/4 фіналу з кожної групи виходять по дві найкращі команди. До кінця цього групового етапу залишилося зіграти ще три матчі.