Забіг провели на озері Чеха. Участь у ньому взяли люди з інвалідністю, волонтери та спортсмени. По це повідомляє «Суспільне|Суми».

Валентина Шелест приїхала з Лебедина. Бігла з представниками клубу інвалідів "Фенікс". Планує здолати частину дистанції.

"Я головне беру участь, я живу, я не боюся жити. Проте я тут своїм колективом", – говорить Валентина.

У Сумах відбувся забіг, присвячений Дню людей з інвалідністю

Повне коло берегом озера Чеха планує подолати Костянтин Білодід.

"Для себе. Просто розвіятися – не вдома ж сидіти. Тому я тут. Проїхатися коло, я думаю, для здоров’я не завадить", – каже Костянтин.

Разом з людьми з інвалідністю участь у забігу брали й волонтери. "Із багатьма хлопцями знайомі. І у них дуже сильний дух, якого не вистачає, на жаль, людям, у яких є руки, ноги й більші можливості", – говорить волонтер Дмитро Півень.

На старт об’єднавчого забігу вийшли близько шістдесяти спортсменів. Організатор забігу Олександр Грінка каже, що цей забіг для гарного настрою та оптимізму.

"Люди здорові будуть вчитись силі духу у людей з інвалідністю, а люди з інвалідністю так повчаться професіоналізму у знаних спортсменів", – каже організатор.

Хтось пробіг частину дистанції, дехто, як Костянтин Білодід, за допомогою волонтерів подолав усе коло. "Важкувато, але пробіг. Не та форма одягу. Влітку простіше. Ну а так – нормально", – каже Костянтин.

Організатори об’єднавчого забігу не обмежували учасників ані у довжині дистанції, ні у часі. Головне, як і на Олімпіаді, каже Олександр Грінка, – це участь.

Джерело