Стало відомо, що легендарний футболіст з Аргентини Ліонель Мессі отримав "Золотий м'яч" вже сьомий раз. Ця новина дуже обрадувала фанатів спортсмена, але знайшлося дуже багато людей, які вважають, що нагорода цього разу дісталася зірці футболу не заслужено.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "peopletalh" в Instagram.

"Ліонель Мессі б'є всі рекорди він став володарем премії "Золотий м'яч" в сьомий раз!", - повідомляється в підписі під фотографією легендарного аргентинського футболіста.

Численні фанати, які дізналися про цю неймовірну новину, не стали приховувати своєї радості. Люди не пройшли повз такої сильної новини і обсипали публікацію своїми думками з цього приводу.

"Маячня цілковита! Цього року не заслужив !!!", "Я перестала дивитися цю премію після ЧС миру в Росії. Роналду вчасно зумів Зупинитися і зрозумів що "переріс" Золотий м'яч. А ось Левандовскі по праву гідний цієї нагороди. У французькій збірній теж багато гідних гравців", "Левандовський заслужив цей м'яч", "Кращий!", "Не заслужено, вже французи не знають куди його розцілувати .Левандовського шкода", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Варто відзначити, що дуже багато людей вважають, що цю престижну нагороду заслужив польський футболіст Роберт Левандовський.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", Ліонель Мессі показав, як ощасливити свою дружину.

Джерело