30 листопада у Житомирі представники Держпродспоживслужби та інспекції з торгівлі перевірили Житній ринок на дотримання вимог карантину – порушень не виявили. Про це Суспільному розповіла представниця Держпродспоживслужби міста Оксана Борисова.

За її словами, більшість відвідувачів та продавців дотримуються обов'язкових карантинних вимог.

"Ми бачимо наявність антисептику майже у всіх продавців і в доступних місцях. Всі мають рукавички. Критий ринок має ще й захисні екрани. Ми бачимо, що на всіх входах до критого ринку є місця для обробки рук дезінфектором", – сказала Оксана Борисова.

На Житньому ринку у Житомирі провели перевірку на дотримання карантинних вимог

Інспекторка з торгівлі Лілія Сарбайцева каже, що дотримання карантинних вимог на ринку перевіряють щоденно.

"Ми кожного дня на ринку проводимо перевірки, – каже інспекторка. – Продавці знають, що вони при собі повинні мати довідки, COVID-сертифікати або довідки про те, що вони зробили тест. Я хочу сказати, що 90% продавців – всі з тестами".

Маргарита Свінцицька на ринку торгує м'ясом. Жінка розповіла кореспондентам Суспільного, що має довідку про першу вакцинацію від сімейного лікаря.

"Покупці приходять у масках, беруть м'ясо, ми – продаємо. Рідко хто приходить без маски. Люди зазвичай приходять в масках", – сказала продавчиня.

Купити м'ясо на Житній ринок прийшла житомирянка Ірина Антонюк. Жінка вже перехворіла на коронавірусом і вакцинувалася.

"Кожна людина захищає себе сама. Ми ж не знаємо, які люди ходять біля нас, здорові чи хворі. Я не хочу хворіти. Я перехворіла минулого року коронавірусом", – сказала Ірина Антонюк.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

Джерело