Відомий український співак, композитор і володар легендарних вусиків Павло Зібров обожнює радувати свою віддану аудиторію яскравими публікаціями в соцмережі Instagram.

Цього разу артист вирішив торкнутися серйозної, гострої і досить болючої теми не тільки для багатьох громадян України, а й для всього людства. Павло Зібров заговорив про важливість боротьби з насильством в будь-якому його прояві - фізичному, моральному або психологічному.

Павло Зібров зізнався, чого ніколи не допустить у стосунках з Мариною:

Павло Зібров зізнався, чого ніколи не допустить у стосунках з Мариною:

Як повідомив співак, щорічно в Україні, починаючи з 2001 року в період з 25 листопада по 10 грудня, проводиться масштабна інформаційна кампанія "16 днів проти насильства", метою якої є створення соціального простору вільного від насильства.

Цього року Нацсоцслужба спільно з Інститутом кіно і телебачення вирішила привернути увагу громадськості до цього важливого питання за допомогою запрошених зірок, олімпійських чемпіонів і акторів. Зібров, як одна з найбільш впізнаваних медійних особистостей, також вирішив приєднатися до кампанії і знявся у соціальному ролику.

Павло Зібров зізнався, чого ніколи не допустить у стосунках з Мариною:

"Я підтримую кампанію "Ми - проти насильства", та вважаю, що ми всі повинні просувати та зміцнювати цінності, які підтримують ненасильницькі та рівноправні стосунки. А також нагадати кожній особі, яка потребує допомоги, що вихід завжди є", - написав артист.

Джерело