У матчі, який закривав програму 16-го туру української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років, футбольний клуб "Олександрія" програв луганській команді "Зоря" з рахунком 0:1. Матч відбувся на стадіоні "Ніка" в місті Олександрія.

В Олександрії протягом дня дощило, тому поле було мокрим. Це ускладнювало футболістам роботу з м’ячем.

Перший удар по воротах суперників наніс центральний півзахисник "Зорі" Єгор Назарина на 13-ій хвилині, м’яч пройшов повз.

Наступний момент від гостей став гольовим. Сергій Булеца пройшов правим флангом і прострілив в центр штрафного майданчика "Олександрії". Олександрійці Олександр Демченко, Олег Кожушко та Андрій Цуріков не змогли вибити м’яч і його у ворота переправив захисник луганчан Максим Імереков. 0:1.

На 25-ій хвилині, гравець гостьової команди, захищаючи власні ворота під час прориву Кожушка, відмахнувся від суперника, чого не помітила арбітриня Катерина Монзуль. Вона звернулася по допомогу до відео асистентів, щоб визначити чи було порушення правили. Цвеку загрожувала пряма червона картка. Після перегляду епізоду, захисника луганчан не покарали.

На 43-ій хвилині іранський легіонер "Зорі" міг подвоювати перевагу своєї команди, але головою пробив повз ворота після пасу з флангу від Дениса Фаворова.

До першого тайму компенсували майже чотири хвилини. Рахунок лишився незмінним. Попереджень від Катерини Монзуль не отримав жоден гравець.

Першу небезпеку біля воріт суперників у другому таймі, на 69-ій хвилині, створили господарі. Простріл з правого флангу не зміг реалізувати Цуріков, пробивши повз ворота Дмитра Мацапури.

На 77-ій хвилині небезпечно пробивав олександрієць Іван Калюжний, підібравши м’яч перед штрафним майданчиком, м’яч в правому нижньому куті забрав голкіпер "Зорі".

На 90-ій хвилині арбітриня вдруге звернулась по допомогу до відео асистентів. М’яч у власному штрафному майданчику потрапив в руку гравцю гостей Артему Громову. Переглянувши повтор, пенальті не призначили.

Катерина Монзуль компенсувала до другого тайму три хвилини. У другому таймі гравці команд-суперниць отримали по дві жовті картки. У складі "Олександрії" попередили Максима Третьякова та Кирила Дришлюка, у складі "Зорі" – іранець Аллахяр та бразилець Жуніор Рейс.

Рахунок 0:1 на користь футбольного клубу "Зоря" протримався до фінального свистка. Ця перемога дозволила луганчанам обійти полтавську "Ворсклу" у турнірній таблиці чемпіонату і піднятися на четверту сходинку. "Олександрія" опустилася на сьому сходинку, помінявши місцями з чернігівською "Десною".

"Олександрія" - "Зоря" 0:1

Голи: Імереков, 16

"Олександрія": Білик - Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Калюжний (Копина, 83), Дришлюк, Демченко (Спінеллі, 46) - Кожушко (Новіков, 83), Устименко (Кірюханцев, 68), Третьяков (Одарюк, 59)

"Зоря": Мацапура - Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніор Рейс- Цвек - Аллахяр, Назарина, Булеца (Кристіан, 80) - Гладкий, Шахаб (Громов, 80).

Що відомо

У наступному турі "Олександрія" зіграє домашній матч з "Минаєм", "Зоря" прийматиме іншого представника Кіровоградської області у прем’єр-лізі петрівський "Інгулець". Матчі заплановані на 5 грудня.

Читайте також "Інгулець", в рамках 16-го туру української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років, у Кропивницькому з мінімальним рахунком програв "Шахтарю". Збірна Кіровоградщини перемогла в загальному заліку чемпіонату України з таеквон-до за версією GTF.