Комп’ютерну гру-вікторину "Стежками Івана Франка" планують до кінця 2021 року розробити й презентувати викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Про це в етері Суспільного розповіла співавторка гри, доцентка кафедри філології Коломийського інституту ПНУ ім. Василя Стефаника Галина Волощук.

За її словами, гра матиме вигляд мапи. На ній будуть розміщені світлини, дотичні до життєвого і творчого шляху Івана Франка. Гра проводитиметься за допомогою комп’ютерних ходів, а фішку кидатиме карпатська рись, яка є символом Прикарпатського національного університету. На кожен хід гравцям пропонуватимуть відповісти на тестові завдання.

Доцентка розповідає, що над грою разом із нею працює ще четверо викладачів вишу. Це — доцентка кафедри філології Коломийського інституту Ольга Русакова, доцент факультету математики та інформатики Віктор Ровінський, професор кафедри української літератури Олександр Солецький та художник Вадим Дудін.

Викладачі Прикарпатського університету створюють комп’ютерну літературну гру за творчістю Франка

"Ця гра буде ідентичною до вікторини "Шлях Василя Стефаника", яку ми розробили з нагоди 150-річного ювілею письменника. Це була колаборація комп’ютерників і філологів. Я б сказала, що це був прорив у літературознавстві, бо такої гри раніше не було. За цією грою у травні ми провели інтелектуальний турнір між учнями шкіл Івано-Франківської області. У ньому взяли участь 78 команд, по 6 учнів у кожній. Тому можемо сказати, що зіграли майже 400 учасників. Тепер хочемо вийти на всеукраїнський рівень, а також надалі продовжувати цю гру на основі життєвого шляху інших письменників", — каже Галина Волощук.

Читайте також На Прикарпатті розробили гру-вікторину про "Шлях Василя Стефаника"

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело