Дев'ятий гол півзахисника у сезоні чемпіонату України.

Півзахисник "Динамо" Віктор Циганков відзначився видовищним забитим м'ячем у матчі проти "Дніпра-1" у 12-му турі чемпіонату України.

"Динамо" перемогло "Дніпро-1" з рахунком 2:0. Обидва м'ячі кияни забили після перерви: Віктор Циганков та Денис Гармаш відзначилися у воротах дніпрян.

Видовищний гол Віктора Циганкова у матчі Читайте також: "Динамо" перемогло "Дніпро-1" та повернулося на перше місце в УПЛ: відео

Відкрити рахунок у матчі вдалося саме Віктору Циганкову. Отримавши м'яча після передачі Сергія Сидорчука, Циганков пробив точним обвідним ударом у дальній верхній кут воріт.

Відео голу Віктора Циганкова

У матчі проти "Дніпра-1" Циганков провів на полі усі 90 хвилин. А гол у поєдинку з дніпрянами став для нього дев'ятим: півзахисник продовжує очолювати список бомбардирів у чемпіонаті України.

Що відомо "Динамо" продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ - 32 очки після 12 матчів. Віктор Циганков у чемпіонаті України загалом забив 69 голів. Наступний матч кияни проведуть проти "Маріуполя" у середу, 27 жовтня, у Кубку України.