Ілля Рибальченко, який боровся за серце Ксенії Мішиної в першому сезоні романтичного шоу "Холостячка" на телеканалі СТБ, зовсім не часто радує шанувальників будь-якими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 70 тисяч осіб.

Бізнесмен, спортсмен, поет зовсім недавно поговорив з користувачами про кращі якості, якими повинен володіти справжній чоловік.

Учасники

Учасники

Серед них Ілля виділив вірність, надійність і відповідальність, вміння бути опорою, підтримкою і фундаментом, а ще секс, який за його словами є одним з важливих критеріїв хороших відносин, і останній пункт — Вільний вибір кожного.

А зараз він разом з іншими учасниками "Холостячки" - з Євгеном Ковтуненко, Андрієм Рибаком, Артемом Шепелем і Олексієм Тригубенко взяв участь у забавному танці, будучи в Межигір'ї. Вони репетирували сцену з кліпу Jerry Heil, випущеного до Дня Народження.

Учасники

"Скільки" живих емоцій" від Іллі під кінець відео", "Я думаю, звідки знайоме обличчя...", "Артем вогонь, відмінне почуття ритму", - пишуть користувачі в коментарях.

Джерело