У Харкові 23 і 24 жовтня відбулись матчі другого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд групи "2" першої ліги. Місцевий "ХАІ-Збірна Харківської області-2" приймав сумську команду "СумДПУ-КДЮСШ №1".

Для господарок майданчику це були стартові матчі сезону. Гості вже зіграли вдома два матчі проти баскетбольного клубу "Мелітополь" і двічі програли суперницям.

У Харкові сумчанки програли двічі. У суботу, 23 жовтня, "СумДПУ-КДЮСШ №1" провели першу чверть (4:26), програли другу (4:6), зіграли внічию в третій (19:19) і поступились у заключній (13:18). У підсумку перший з двох матчів завершився з рахунком 69:40 на користь команди "ХАІ-Збірна Харківської області-2".

Сумчанки програли харків’янкам у матчах чемпіонату України з баскетболу

Наступного дня сумчанки програли усі чотири чверті (14:20, 15:18, 7:28 та 15:21) і гру в цілому – 51:87. У сумчанок немає жодної перемоги у чотирьох поєдинках.

Що відомо У матчі 17 жовтня сумчанки поступились команді з Києва.