"Рух" і "Минай" розписали нічию в матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги, який відбувся на "Арені Львів" - 2:2.

Закарпатці повели в рахунку на 12-й хвилині зусиллями Рустама Ахмедзхаде. Цей гол дозволив гостяв виграти першу половину зустрічі.

На початку другого тайму "Рух" відновив паритет - сітку воріт суперника вразив Фабрісіо Альваренга. На 67-й хвилині Дмитро Білоног вдруге в матчі вивів минайців уперед, проте на 72-й хвилині львів'ян від поразки врятував Юрій Климчук.

"Перестрілка" у Львові: "Рух" і "Минай" не визначили переможця у вогняному поєдинку

"Рух" (12 балів) посідає 10-ту сходинку таблиці УПЛ. "Минай" (8 очок) перебуває на 12-му місці.

У 13-му турі УПЛ львів'яни 31 жовтня приймуть "Олександрію", а закарпатці 1 листопада на виїзді зустрінуться з "Дніпром-1".