Поліціянти Сумської області разом з представниками Держпродспоживсліжби та санітарними лікарями перевіряли громадські заклади з початку дії "червоної зони". За результатами перевірок склали 26 протоколів про адмінпорушення. Про це 24 жовтня повідомили в пресслужбі поліції Сумської області.

Протягом доби працювали 62 мобільні групи. Вони перевірили понід тисячу суб'єктів господарювання. Це торгові, розважальні, спортивні, культурні заклади, ринки, готелі, транспорт та заклади громадського харчування.

Протягом минулої доби на території області працювали 62 мобільні рейдові групи, якими було перевірено 1004 об’єкти. Вони перевіряли роботу громадського транспорту, торгових та розважальних закладів, спортивних залів, фітнес-центрів, культури, громадського харчування, готелів, продовольчих та непродовольчих ринків тощо.

На Сумщині поліціянти склали 26 протоколів за порушення карантину з початку дії

Протоколи про адмінпорушення, які склали, стосуються ч. 1 ст. 44-3 "Порушення правил щодо карантину людей". Також склали 61 постанову за ч. 2 цієї ж статті.

Що відомо Стаття 44-3 Кодексу України про адмінпорушення передбачає штраф від 17 тисяч грн до 34 тисяч. Для посадовців штраф може сягати 170 тисяч гривень. З 23 жовтня Сумська область переведена до "червоної" карантинної зони.

Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Джерело