У фіналі молодіжного чемпіонату Європи з боксу, який відбувся у чорногорському місті Будва, кропивничанин Бозорбой Матякубов переміг іспанця Франка Бернанда Мартінеса та здобув золото цього турніру.

У чемпіонаті взяли участь 339 боксерів з 38 країн (226 хлопців і 113 дівчат), віком до 18 років.

У фінальних двобоях взяли участь семеро українців, троє з них здобули перемоги:

Кропивничанин Бозорбой Матякубов – переможець молодіжного чемпіонату Європи з боксу Айдер Абдураімов (54 кг) з Харківської області здолав Георгія Саджаї з Грузії, Бозорбой Матякубов (67 кг) виграв у Франка Мартінеса з Іспанії, Вероніка Накота (70 кг) з Харківської області виявилась сильнішою за Анастасію Демурчян з Росії.

У минулому році на цьому ж чемпіонаті, який теж відбувся у Будві, Бозорбой був третім, в цьому році зміг піднятися на найвищу сходинку.

У підсумку українська команда завоювала 14 медалей – три золотих, чотири срібних і сім бронзових та посіла друге командне місце.

Що відомо

У серпні Бозорбой Матякубов уп'яте став чемпіоном України з боксу серед молоді У квітні Бозорбой Матякубов боксував у фіналі чемпіонату світу з боксу серед молоді, ставши срібним призером змагань. Читайте також У Високих Байраках організували чемпіонат України з перегонів на квадроциклах Харківський "Металіст 1925" переміг "Інгулець" з рахунком 4:0 "Десна" та "Олександрія" зіграли внічию у Чернігові