Один із найкращих результатів у кар'єрі українки на міжнародному рівні.

У фінал особистого багатоборства серед жінок пройшли дві українки - Анастасія Бачинська та Єлизавета Губарєва. Причому Бачинська показала дев'ятий результат у кваліфікації, набравши 52.655 очки.

Для Бачинської та Губарєвої це був перший фінал на рівні чемпіонату світу. У 2021-му Бачинська брала участь у фіналі багатоборства на Євро, проте там посіла лише 20-е місце.

18-річна Анастасія Бачинська - у топ-10 багатоборства на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

На чемпіонаті світу Бачинська суттєво покращила результат. Однак за підсумковими балами виступила гірше, аніж у кваліфікації.

Читайте також: Дві українки пройшли у фінали чемпіонату світу зі спортивної гімнастики: результати кваліфікації Як виступили українки у фіналі особистого багатоборства?

Фінал особистого багатоборства серед жінок складається з чотирьох вправ - вільні вправи, вправи на колоді, різновисоких брусах та опорного стрибку. Залежно від складності вправ та самого виконання гімнасткам нараховуються бали.

Основними вправами для Бачинської та Губарєвої у фіналі особистого багатоборства були вільні вправи, а також вправи на різновисоких брусах та колоді, де вони також змагалися для потрапляння в особисті фінали.

Бачинська показала найкращий результат у вправах на колоді, отримавши оцінку 12.800, і у цьому виді стала сьомою. Була близькою до місця у топ-10 українка і у вільних вправах, але в заключний момент її змістила на 11-е місце представниця Ангеліна Мельнікова.

Попри лише одне місце у топ-10 за підсумками чотирьох вправ, Бачинській вдалося посісти 10-е місце після суми усіх оцінок в особистому багатоборстві. Її результат склав 51.833 бали.

У порівнянні із кваліфікацією, Бачинська виступила гірше. Тоді вона посіла дев'яте місце із результатом 52.655 бали.

Щодо іншої українки Єлизавети Губарєвої, то вона у двох вправах - різновисокі бруси та колода - посіла дев'яте місце і також претендувала на місце у топ-10.

Проте у підсумку Губарєва посіла 14-е місце, покращивши свою позицію у кваліфікації на одну сходинку. У опорному стрибку українська гімнастка показала 20-й результат, чим погіршила своє підсумкове місце у заліку особистого багатоборства.

Чемпіонкою світу у багатоборстві стала представниця ФГР Мельнікова, яка випередила американку Лін Вон на 0.3 бали. Бронзовою призеркою стала Кайла Дічелло.

Спортивна гімнастика. Особисте багатоборство, фінал Ангеліна Мельнікова (ФГР) - 56.632 Лі Вон (США) - 56.340 Кайла Дічелло (США) - 54.566

...

10. Анастасія Бачинська - 51.833 14. Єлизавета Губарєва - 51.599

Результат Бачинської та Губарєвої у фіналі особистого багатоборства на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики є найкращими за 18 років. Востаннє дві українські гімнастки фінішували так високо у 2003 році: Ірина Яроцька посіла четверте місце, а Аліна Козич стала восьмою.

Загалом це втретє в історії виступів жіночої збірної України на чемпіонатах світу, коли у фінал після кваліфікації пройшли дві гімнастки. У 2006-му Аліна Козич посіла 13-е місце, а Дарія Згоба фінішувала 22-ю.

Що відомо Найкращим результатом Бачинської на міжнародному рівні залишається "золото" Євро-2020 у командній першості. У 2021-му вона також стала бронзовою призеркою Євро у вправах на колоді. В особистому багатоборстві Бачинська вдруге фінішує у топ-10 на рівні чемпіонатів світу та Європи. У 2019 році вона стала п'ятою на Євро. 17-річна Губарєва уперше в кар'єрі змагалася у фіналі особистого багатоборства на чемпіонатах світу та Європи. Що далі П'ятниця, 22 жовтня, 12:00. Особисте багатоборство (Ілля Ковтун) Неділя, 24 жовтня, 10:25. Опорний стрибок (Назар Чепурний) Неділя, 24 жовтня, 12:35. Вільні вправи (Анастасія Бачинська) Неділя, 24 жовтня, 13:10. Перекладина (Ілля Ковтун)