Кропивницька візажиня Наталія Аліфанова безкоштовно робить перманентний макіяж жінкам, у яких діагностували онкологічні захворювання. Благодійну ініціативу організувала майже рік тому. За цей час її послугами скористалися 15 жительок Кіровоградської області.

Наталія Аліфанова переїхала з Кривого Рогу до Кропивницького шість років тому. Жінка каже: спершу грошима допомагала онкохворим дітям, які лікуються у гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні.

"В кінці жовтня 2020 року я почала займатись перманентним макіяжем – це косметичне татуювання брів, губ та повік. Тоді зрозуміла, що можу допомагати не тільки грошима, і не тільки дітям, а й жінкам у яких діагностували онкологію".

Кропивницька візажиня безкоштовно робить перманентний макіяж онкохворим жінкам

Жінка має в Кропивницькому свій салон краси. Каже: крім неї, перманентний макіяж онкохворим жінкам роблять і її працівниці. "На своїх сторінках у соціальних мережах я постійно анонсую про цю послугу. Я не вимагаю медичних довідок, які б підтверджували правдивість діагнозу. Бо, як на мене, з такою хворобою не жартують".

Майстриня говорить: перманентний макіяж робить не тільки онкохворим жінкам, а й тим, які одужали від раку.

"У мене була така ситуація, коли на татуаж брів приїхала жінка з села. У неї над бровою був шрам. Коли ми з нею розмовляли, вона сказала, що була 15 років одружена з чоловіком, який її постійно бив. Згодом вона захворіла на онкологію, але їй вдалося одужати. Цю процедуру я зробила їй безкоштовно. Нехай краще за ці гроші вона купить щось своїм дітям".

Наталія Аліфанова каже: робити красивими жінок, які прикуті до лікарняних стін, втратили волосся та витрачають чималі гроші на лікування, їй приємно.

"Я прекрасно розумію, як важко жінкам, які захворіли на онкологію. Одна клієнтка сказала мені, що відчула себе в нашому салоні жінкою. Тому що в лікарні медсестри, санітарки, безкінечні хіміотерапії, а тут її роблять красивою. Мені так приємно, коли після процедур жінки радіють. Коли я можу хоч якось скрасити їхнє життя, то чому б це не робити".

Перманентний макіяж брів у візажині зробила клієнтка Віра Бочкур, яка у 2018 році захворіла на рак. За її словами, жінкам, у яких діагностували онкологічні захворювання, дуже важливо виглядати красивими.

"Багато жінок не можуть дозволити собі перманентний макіяж, бо ця процедура коштує недешево і всі гроші витрачаються на лікування. Це чудово, що жінкам з онкологією надають такі послуги. Від хіміотерапії випадає волосся, брови, вії. І перманентний макіяж додає впевненості і підкреслює красу. Адже для дівчат та жінок, незважаючи на хворобу дуже важливо відчувати себе доглянутими".

Читайте також Двоє у човні. У Кропивницькому відбувся чемпіонат з вилову хижої риби Триб’юти, саундтреки та рок-опера. Кропивничанин Максим Величко – про "музику, яка стала життям" Малюнки на одязі, сумках та взутті. Як художниця з Кропивницького розмальовує речі

Джерело