У німецькій компанії Schwarz Group – власнику мережі популярних в Європі супермаркетів Lidl – заявили, що поки не готові назвати країни для потенційного розширення. Раніше у ЗМІ заявили, що мережа нібито вже готова зайти на український ринок.

У Lidl прокоментували інформацію про вихід на ринок України

Таку відповідь отримали журналісти “Бабеля” у відповідь на запит. У Schwarz Group зазначили, що не можуть назвати країни, розташування магазинів або дати їхнього відкриття.

При цьому там додали, що потенційні можливості розширення постійно аналізують.

“Lidl постійно аналізує потенційні можливості розширення і аналізує умови місцевого ринку й потенціал клієнтів. Будь ласка, зрозумійте, що зараз ми не можемо коментувати потенційні цільові країни, місця розташування магазинів або дати відкриття”, – сказано у відповіді компанії.

Lidl – найбільший продуктовий ритейлер в Європі. Мережа працює в таких країнах, як США, Швейцарія, Сербія, а також у багатьох країнах Європейського Союзу. Усього по світу розташовано 12 тисяч магазинів Lidl.

Бізнес-модель цієї мережі намагалися скопіювати засновники АТБ – дніпропетровські бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков, Віктор Карачун та Сергій Тарасюк. Супермаркети Lidl відрізняються великими знижками, дешевою продукцією і при цьому відсутністю якісних вітрин і дорогого обладнання. Детальніше про це – в матеріалі.

Раніше видання Lebensmittel Zeitung писало, що мережа вже нібито готова зайти на український ринок. Ба більше, у виданні стверджували, що компанія призначила керівника головного офісу, який раніше очолював цю ж мережу в Польщі.

Джерело